Wij bij Rockx Professionals werken voor jou, maar we groeien zelf ook! Inmiddels hebben wij meerdere teams met ambitieuze medewerkers en dit aantal groeit nog altijd! Verdeeld over vestigingen in heel Nederland zetten zij zich elke dag weer in voor kandidaat en klant.

Dat Rockx Professionals groeit is zeker een feit. Met vestigingen over heel het land hebben nemen wij regelmatig nieuwe mensen aan. Ben je benieuwd naar onze interne vacatures? Lees dan verder.

Maak kennis met ons team

Rockx Professionals Rotterdam

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
e.steevens@rockxprofessionals.nl

Claudia Belt 
Accountmanager Finance
c.belt@rockxprofessionals.nl

Gaby Groenendijk
Accountmanager Office
g.groenendijk@rockxprofessionals.nl

Demi Weerts
Accountmanager Office
d.weerts@rockxprofessionals.nl

Rockx Professionals Noord Brabant

Melvin Rooijakkers
Junior Sales Manager Noord Brabant
m.rooijakkers@rockxprofessionals.nl

Rockx Professionals Den Haag 

Stefan Waterkoper
Accountmanager Den Haag
078-2000320
s.waterkoper@rockxprofessionals.nl

Administratie 

Frederique Godschalk
Officemanager

Celeste de Jong
Administratief medewerker

Cees Groeneveld
Marketing medewerker

Jeroen Feelders
Corporate Recruiter

j.feelders@locuspeople.nl

Lisa Verschure
Marketing & Corporate Recruiter

l.verschure@locuspeople.nl

WhatsApp met ons!