Wij bij RockxNL werken voor jou, maar we groeien zelf ook! Inmiddels hebben wij meerdere teams met ambitieuze medewerkers en dit aantal groeit nog altijd! Verdeeld over vestigingen in heel Nederland zetten zij zich elke dag weer in voor kandidaat en klant.

Dat Rockx groeit is zeker een feit. Met vestigingen over heel het land hebben nemen wij regelmatig nieuwe mensen aan. Ben je benieuwd naar onze interne vacatures? Lees dan verder.

Maak kennis met ons team

RockxNL Rotterdam

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
e.steevens@rockxnl.nl

Gaby Groenendijk
Accountmanager HIA
g.groenendijk@rockxnl.nl

Vera Oudwater 
Accountmanager HIA
v.oudwater@rockxnl.nl

RockxNL Groningen 

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
e.steevens@rockxnl.nl

Bas de Rooij
Accountmanager Groningen
b.de.rooij@rockxnl.nl

Marco Mulder
Accountmanager Groningen
m.mulder@rockxnl.nl

Stefan Waterkoper
Accountmanager Groningen
078-2000320
s.waterkoper@rockxnl.nl

RockxNL Den Haag

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
e.steevens@rockxnl.nl

Administratie 

Frederique Godschalk
Officemanager

Celeste de Jong
Administratief medewerker

Cees Groeneveld
Administratief medewerker

Jeroen Feelders
Corporate Recruiter

jobs@rockxnl.nl

WhatsApp met ons!