Wij bij RockxNL werken voor jou, maar we groeien zelf ook! Inmiddels hebben wij meerdere teams met ambitieuze medewerkers en dit aantal groeit nog altijd! Verdeeld over vestigingen in heel Nederland zetten zij zich elke dag weer in voor kandidaat en klant.

Dat Rockx groeit is zeker een feit. Met vestigingen over heel het land hebben nemen wij regelmatig nieuwe mensen aan. Ben je benieuwd naar onze interne vacatures? Lees dan verder.

Maak kennis met ons team

RockxNL Rotterdam

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
06-15150998
e.steevens@rockxnl.nl

Gaby Groenendijk
Accountmanager HIA
06-57827434
g.groenendijk@rockxnl.nl

Vera Oudwater 
Accountmanager HIA
06-11218461
v.oudwater@rockxnl.nl

RockxNL Groningen 

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
06-15150998
e.steevens@rockxnl.nl

Bas de Rooij
Accountmanager Groningen
06-15484376
b.de.rooij@rockxnl.nl

Stefan Waterkoper
Accountmanager Groningen
078-2000320
s.waterkoper@rockxnl.nl

RockxNL Den Haag

Edwin Steevens
Commercieel Manager Nederland
06-15150998
e.steevens@rockxnl.nl

Wyona van Gils
Junior Salesmanager Den Haag
06-13170491
w.van.gils@rockxnl.nl

Administratie 

Frederique Godschalk
Officemanager

Sanne Volmer
HR-medewerker

Celeste de Jong
Administratief medewerker

Jeroen Feelders
Corporate Recruiter

06-15217267
jobs@rockxnl.nl

Cees Groeneveld
Administratief medewerker

WhatsApp met ons!